O-sport cup
Úvodní stránka
>
Pořádali jsme
>
O-sport cup 2014
>
Přihlášení
Přihlášení závodníci k 30.4.2014
Příjmení
Jméno
Index
SI čip Z=zapůjčit
Kat. záv. 3,5MHz
Kat. záv. 144MHz
Pátková
Alena
HVS4951
247311
D50
D50
Blažek
Richard
GBM0208
247335
M12
M12
Bžatek
Vojtěch
GBM9902
247332
M16
M16
Bžatek
Miroslav
GBM7006
2032125
M40
M40
Bžatková
Kateřina
GBM9752
247322
D19
D19
Fekiač
Jozef
GBM5802
2042534
M50
M50
Fekiačová
Mária
GBM5853
53793
D50
D50
Fráňa
Pavel
GBM5905
2060222
M50
M50
Fráňová
Pavla
GBM7055
53794
D35
D35
Hanslianová
Petra
GBM5051
247306
D50
D50
Hažmuk
Ivo
GBM7001
2060220
M40
M40
Hažmuk
Jáchym
GBM0401
53766
M12
M12
Hažmuková
Pavla
GBM7656
2060221
D35
D35
Hažmuková
Jarmila
GBM0651
53765
D12
D12
Helán
Václav
GBM7713
2032124
M20
M20
Helánová
Kateřina
GBM0353
4785
D12
D12
Hrouda
Petr
GBM6903
53735
M40
M40
Hrouda
Jakub
GBM0106
247324
M14
M14
Hrubý
Václav
GBM9601
8082
M19
M19
Hrubý
Vilém
GBM0105
53716
M14
M14
Kinc
Martin
GBM9910
2042540
M16
M16
Látal
Miroslav
GBM6001
53760
M50
M50
Látalová
Alexandra
GBM5801
4784
D50
D50
Mareček
Jiří
GBM5901
2032120
M50
M50
Marečková
Iva
GBM6551
2032121
D35
D35
Marečková
Zuzana
GBM8951
8091
D20
D20
Matula
Petr
GBM8222
2042531
M20
M20
Matulová
Lucie
GBM8862
2042533
D20
D20
Matulová
Iva
GBM8459
8083
D20
D20
Mokrý
Pavel
GBM6801
4783
M40
M40
Moučková
Andrea
GBM9253
2015806
D20
D20
Ondrouch
Martin
GBM0508
247336
M12
M12
Ondrouchová
Ludmila
GBM7057
2042549
D35
D35
Polák
Robert
GBM9807
2060218
M16
M16
Priessnitz
Jan
GBM9802
247326
M16
M16
Skládanková
Tereza
GBM8955
2034070
D20
D20
Spáčilová
Petra
GBM7455
2060226
D35
D35
Šindelka
Antonín
GBM7205
2060227
M40
M40
Šrom
Jakub
GBM9514
2042538
M19
M19
Šrom
Dominik
GBM0002
247349
M14
M14
Tomášková
Klára
GBM0352
8028
D12
D12
Unčovská
Martina
GBM7160
247327
D35
D35
Unčovský
Marek
GBM7109
247323
M40
M40
Unčovský
Vít
GBM0004
247329
M14
M14
Unčovský
Jakub
GBM0418
247337
M12
M12
Žáček
Matěj
GBM9806
2032123
M16
M16
Žáček
Zbyněk
GBM7107
2032122
M40
M40
Minarčík
Tomáš
HKR8101
8043
M20
M20
Sukeník
Mojmír
HKR5201
5585
M60
M60
Sukeníková
Zuzana
HKR8301
5591
D20
D20
Antošová
Šárka
AFK9851
247341
D16
D16
Blomann
Antonín
AFK4901
53749
M60
M60
Halíř
Radim
AFK7003
8073
M40
M40
Matoušek
Dalibor
AFK0001
143
M14
M14
Matoušková
Martina
AFK6951
53740
D35
D35
Matoušková
Barbora
AFK9751
53750
D19
D19
Šístek
Daniel
AFK7502
331566
M20
M20
Winter
Lubomír
AFK5101
53743
M60
M60
Vlach
Miroslav
DCH6101
246813
M50
M50
Adámková
Blanka
DCH7852
8078
D35
D35
Lahučký
Tomáš
DCH9911
8017
M16
M16
Liďáková
Petra
DCH0257
4451
D14
D14
Michalec
Jan
DCH5701
7881
M50
M50
Papež
Josef
DCH9905
8037
M16
M16
Papežová
Jindra
DCH6552
232367
D35
D35
Papežová
Kateřina
DCH9853
232371
D16
D16
Stárek
Martin
DCH9804
8040
M16
M16
Svatek
Daniel
DCH0113
8021
M14
M14
Svatek
Samuel
DCH0205
8046
M12
M12
Svatková
Charlota
DCH9858
8074
D16
D16
Trpák
Jan
DCH0309
232362
M12
M12
Trpáková
Daniela
DCH0165
8034
D14
D14
Vlach
Jiří
DCH8902
8072
M20
M20
Klec
Michal
FPA0202
5593
M12
M12
Kmoníček
Jan
FPA0303
5587
M12
M12
Koudelka
Karel
FPA4001
9347
M60
M60
Krčálová
Veronika
FPA8551
515167
D20
D20
Křen
Jakub
FPA0103
2011845
M12
M12
Léharová
Alžběta
FPA9459
2045225
D20
D20
Lněnička
Jakub
FPA9205
?
M20
M20
Lněničková
Petra
FPA9458
2051539
D20
D20
Oulehla
Šimon
FPA0304
247320
M12
M12
Sommer
Tadeáš
FPA9601
5595
M19
M19
Sommer
Damián
FPA0001
5590
M14
M14
Šebek
Filip
FPA0104
2050481
M14
M14
Šimáček
Ondřej
FPA9401
9659
M20
M20
Šimáček
Martin
FPA9701
246869
M19
M19
Šimáčková
Jitka
FPA6952
9658
D35
D35
Turský
Juraj
FPA8301
406989
M20
M20
Bouchala
Jiří
FCL6901
2061859
M40
M40
Bouchalová
Justýna
FCL9901
2061803
D16
D16
Dukát
Šimon
ASP0301
2051476
M12
M12
Dukát
Matěj
ASP0001
2051517
M14
M14
Havelková
Hana
ASP6551
8035
D35
D35
Chmelařová
Anna
ASP0053
Z
D14
D14
Koťátko
Jiří
ASP6202
53770
M50
M50
Peč
Ondřej
ASP9803
247303
M16
M16
Skřivanová
Dagmar
ASP6401
8093
D50
D50
Sobotka
Vojtěch
ASP0203
682364
M12
M12
Sobotková
Anna
ASP0055
682363
D14
D14
Soukupová
Leona
ASP6552
53712
D35
D35
Šrůta
Pavel
ASP3801
53771
M60
x
Šrůtová
Marcela
ASP6351
8077
D50
D50
Švec
Jan
ASP9905
247301
M16
M16
Švecová
Štěpánka
ASP6955
Z
D35
D35
Voldřich
Dan
ASP9508
Z
M19
M19
Voráčková
Eliška
ASP5151
53718
D50
D50
Zach
Jaroslav
ASP6601
8013
M40
M40
Zachová
Lucie
ASP9352
53704
D20
D20
Budai
Samko
SVK_MAR
2060287
M16
M16
Cuninka
Janko
SVK_MAR
2060284
M16
M16
Filová
Barbora
SVK_MAR
411486
D16
D16
Firmentová
Michaela
SVK_MAR
411483
D20
D20
Jurčík
Tomáš
SVK_MAR
416585
M14
M14
Lazoríková
Edit
SVK_MAR
411485
D16
D16
Lilgová
Sofia
SVK_MAR
416788
D14
D14
Račko
Lukáš
SVK_MAR
2060288
M16
M16
Stehlík
Ondřej
SVK_MAR
8087
M20
x
Stehlíková
Alžbeta
SVK_MAR
416784
x
D20
Šimeček
Jozef
SVK_MAR
416902
M50
M50
Šimečková
Anna
SVK_MAR
406933
D50
D50
Košut
Martin
SVK_KYS
49180
M20
M20
Kuriak
Jakub
SVK_KYS
416591
M20
M20
Tomaštin
Martin
SVK_KYS
406934
M20
M20
Dolníková
Veronika
TUR9551
338387
D19
D19
Chovanová
Daniela
TUR8451
338386
D20
D20
Jurčík
Peter
TUR6802
406973
M40
M40
Král
Dávid
TUR9201
406984
M20
M20
Král
Adam
TUR9601
406986
M19
M19
Králová
Miriam
TUR6951
8625
D35
D35
Mitelman
Milan
TUR5800
338388
M50
M50
Král
Jozef
SVKKING
8627
M40
M20
Andriy
Gomzyk
FTU8003
5521
M20
M20
Oma
Jakub
FTU8002
800320
M20
M20
Baxa
Jaromír
ELB8201
8052
M20
M20
Baxa
Jaromír
ELB5501
8060
M50
M50
Baxa
Jan
ELB8402
247357
M20
M20
David
Tomáš
ELB0004
436973
M14
M14
Jelínek
Stanislav
ELB6202
247316
M50
M50
Maryško
Lukáš
ELB9006
246802
M20
M20
Freibergová
Hanka
ETE8151
411308
nepotvrzeno
nepotvrzeno
Janoušková
Blanka
ETE7352
411307
nepotvrzeno
nepotvrzeno
Suchý
Jiří
ETE6101
301637
nepotvrzeno
nepotvrzeno
Janků
Jiří
FSY4301
53786
M60
M60
Kopor
Petr
FSY6101
53782
M50
M50
Sychra
Libor
FSY5601
53784
M50
M50
Úvodní stránka
MČR Propozice
MČR POKYNY
MČR Startovka sobota 3,5MHz
MČR výsledky
MČR Přihlášení
MČR ke stažení
Pořádali jsme
O-sportcup 2017
O-sportcup 2015
O-sport cup 2014
Propozice 2014
Pokyny
Startovka sobota
Výsledky sobota
Výsledky neděle
Přihlášení
Ke stažení
Fotogalerie
EYAC 2013
o-sportcup 2012
o-sportcup 2011
Články
Odkazy
Vyhledávání
Úvodní stránka
Mapa stránek
RSS
Tisk
Vytvořte si vlastní web zdarma!
Moderní webové stránky za 5 minut
Vyzkoušet