OB Everstar supersprint 30.4.2011, Kroměříž
Kategorie D12
DNQ 5 Trpáková Daniela DCH0165 7 12:08 +0:00
Kategorie D14
1 60 Bžatková Kateřina GBM9752 12 10:59 +0:00
2 127 Matoušková Barbora AFK9751 12 11:44 +0:45
3 6 Synková Tereza DCH9857 12 19:01 +8:02
4 18 Svatková Charlota DCH9858 12 27:30 +16:31
DNQ 12 Kučová Michaela DCH9752 11 34:41 +0:00
Kategorie D16
1 94 Košutová Katarína SVK_KYS 17 12:33 +0:00
2 76 Dvořáková Martina GBM9561 17 14:19 +1:46
3 111 Sádlová Petra FPA9553 17 14:32 +1:59
4 10 Oplová Anna DCH9555 17 18:41 +6:08
DNQ 40 Dolníková Veronika TUR9551 16 20:13 +0:00
Kategorie D19
1 137 Horová Pavla FPA9453 24 13:11 +0:00
2 139 Léharová Alžběta FPA9459 24 14:11 +1:00
3 90 Moučková Andrea GBM9253 24 15:16 +2:05
4 49 Marečková Michaela GBM9251 24 16:31 +3:20
DNQ 138 Lněničková Petra FPA9458 23 17:00 +0:00
Kategorie D20
1 135 Gomzyk Omová Michaela FTU8153 24 12:29 +0:00
2 16 Kuncová Eliška DCH8966 24 12:34 +0:05
3 52 Procházková Lucie GBM8862 24 12:39 +0:10
4 101 Krčálová Veronika FPA8551 24 12:42 +0:13
5 72 Matulová Iva GBM8459 24 15:55 +3:26
6 53 Skládanková Tereza GBM8955 24 15:56 +3:27
7 23 Byrdy Urszula POL_BBL 24 16:48 +4:19
8 42 Chovanová Daniela TUR8451 16 17:58 +0:00
DNS 67 Stehlíková Alžbeta GBM8758 0 0:00 +0:00
DNS 98 Zítková Michaela FTU8551 0 0:00 +0:00
Kategorie D35
1 50 Hažmuková Pavla GBM7651 16 11:23 +0:00
2 99 Šimáčková Jitka FPA6952 16 12:03 +0:40
3 34 Skřivanová Dagmar ASP6451 16 12:26 +1:03
4 28 Soukupová Leona ASP6652 16 13:33 +2:10
5 1 Papežová Jindra DCH6552 16 13:36 +2:13
6 26 Šrůtová Marcela ASP6351 16 14:32 +3:09
7 45 Králová Miriam TUR6951 16 14:53 +3:30
8 36 Ježková Regina ASP6353 16 14:56 +3:33
9 33 Švecová Štěpánka ASP6955 16 22:22 +10:59
Kategorie D50
1 97 Omová Jana FTU5151 16 13:49 +0:00
2 29 Voráčková Eliška ASP5151 16 18:34 +4:45
3 64 Fekiačová Mária GBM5853 16 21:13 +7:24
4 56 Látalová Alexandra GBM5801 16 26:32 +12:43
5 35 Poláková Ludmila ASP5652 16 28:13 +14:24
Kategorie M12
1 59 Kinc Martin GBM9910 9 5:54 +0:00
2 80 Šrom Dominik GBM0002 9 7:36 +1:42
3 79 Hrubý Vilém GBM0105 9 8:59 +3:05
4 32 Švec Jan ASP9905 9 9:28 +3:34
5 37 Dukát Matěj ASP0001 9 9:37 +3:43
6 82 Hrouda Jakub GBM0106 9 13:40 +7:46
7 83 Hrouda Šimon GBM0504 9 20:28 +14:34
8 109 Křen Jakub FPA0103 9 23:20 +17:26
DNQ 61 Bžatek Vojtěch GBM9902 8 8:47 +0:00
DNQ 110 Sommer Damián FPA0001 6 25:07 +0:00
Kategorie M14
1 107 Šimáček Martin FPA9701 12 8:23 +0:00
2 71 Žáček Matěj GBM9806 12 8:37 +0:14
3 58 Priessnitz Jan GBM9802 12 8:49 +0:26
4 77 Polák Robert GBM9807 12 10:57 +2:34
DNQ 31 Peč Ondřej ASP9803 11 13:50 +0:00
DNQ 108 Němec Jakub FPA9802 9 13:51 +0:00
Kategorie M16
1 106 Hladík Pavel FPA9602 17 10:04 +0:00
2 113 Bakala Dalibor ELB9601 17 10:39 +0:35
3 46 Král Adam TUR9601 17 11:27 +1:23
4 81 Šrom Jakub GBM9514 17 13:36 +3:32
5 51 Hrubý Václav GBM9601 17 15:55 +5:51
Kategorie M19
1 105 Šimáček Ondřej FPA9401 24 11:30 +0:00
2 104 Lněnička Jakub FPA9205 24 11:45 +0:15
3 93 Košut Martin SVK_KYS 24 12:48 +1:18
4 92 Kuriak Jakub SVK_KYS 24 13:26 +1:56
5 136 Sommer Matěj FPA9404 24 13:42 +2:12
6 102 Hora Ondřej FPA9202 24 16:28 +4:58
7 2 Papež Vojtěch DCH9306 24 21:51 +10:21
DNQ 21 Borovička Roman DCH9206 23 12:26 +0:00
Kategorie M20
1 96 Oma Jakub FTU8002 24 10:43 +0:00
2 134 Gomzyk Andriy FTU8001 24 11:16 +0:33
MS 152 Dvorský Petr MS_KROM 24 12:59 +2:16
3 126 Šístek Daniel AFK7502 24 13:15 +2:32
MS 153 Krajcar Ivo MS_KROM 24 13:24 +2:41
4 38 Matoušek Pavel ASP9103 24 13:28 +2:45
5 41 Turský Juraj TUR8301 24 15:00 +4:17
6 65 Fekiač Jozef GBM9105 24 15:26 +4:43
7 14 Vlach Jiří DCH8902 24 15:31 +4:48
8 13 Vlach Miroslav DCH8901 24 16:05 +5:22
9 103 Košař Jan FPA9105 24 22:58 +12:15
DNQ 73 Vlček Ondřej GBM8603 23 13:08 +0:00
DNQ 151 Dvorský Ilja MS_KROM 23 17:47 +4:39
DNQ 47 Viskup Peter TUR7401 13 11:27 +0:00
DNS 66 Stehlík Ondřej GBM8606 0 0:00 +0:00
DNS 123 Hrouda Petr AFK6901 0 0:00 +0:00
Kategorie M40
1 30 Zach Jaroslav ASP6601 17 10:00 +0:00
2 131 Král Jozef SVK_KIN 17 10:11 +0:11
3 70 Žáček Zbyněk GBM7107 17 10:32 +0:32
4 78 Mokrý Pavel GBM6801 17 11:46 +1:46
5 95 Vosmík Miroslav FTU6902 17 12:38 +2:38
6 112 Jelínek Stanislav ELB6202 17 12:54 +2:54
DNQ 100 Hora Pavel FPA6401 16 13:07 +0:00
Kategorie M50
1 48 Mareček Jiří GBM5901 17 10:51 +0:00
2 11 Michalec Jan DCH5701 17 11:09 +0:18
3 55 Látal Miroslav GBM6001 17 12:24 +1:33
4 3 Vlach Miroslav DCH6101 17 12:52 +2:01
5 63 Fekiač Jozef GBM5802 17 13:34 +2:43
6 20 Čech Petr DCH6002 17 19:32 +8:41
Kategorie M60
1 122 Winter Lubomír AFK5101 16 13:50 +0:00
2 121 Blomann Antonín AFK4901 16 17:13 +3:23
3 22 Pietrzykowski Władysław POL_BBL 16 18:51 +5:01
DNQ 57 Šrůta Pavel ASP3801 15 24:11 +0:00